ASTMKJ-32.768KHZ-MP-DCC-T3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 12 100
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
32.768 kHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,2V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-DCC-T3
Numer produktu DigiKey
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-DCC-T3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-DCC-T3
Opis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ASTMKJ-32.768KHZ-MP-DCC-T3 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,2V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±75ppm
Seria
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
1,3µA
Status części
Nieaktualne
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, CSPBGA
Typ
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)