SIT1532AC-J5-DCC-32.768G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 12 100
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
SiTime
W magazynie: 0
Arkusz danych
32.768 kHz XO (standardowe) HVCMOS Oscylator 1,2V - 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Footprint and BOM reduction
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT1532AC-J5-DCC-32.768G
Numer produktu DigiKey
SIT1532AC-J5-DCC-32.768G-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SIT1532AC-J5-DCC-32.768G
Opis
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SIT1532AC-J5-DCC-32.768G Modele
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±75ppm
Prod.
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
1,3µA
Obudowa / skrzynia
4-UFBGA, CSPBGA
Rezonator bazowy
Obudowa dostawcy urządzenia
4-CSP (1,54x,84)
Typ
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" (1,54mm x 0,84mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)
Wyjście
HVCMOS
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
1,2V - 3,63V