ABS09-32.768KHZ-7-T
Numer produktu DigiKey
535-9540-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9540-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9540-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS09-32.768KHZ-7-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 7pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABS09-32.768KHZ-7-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,161" x 0,059" (4,10mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
7pF