ABS07-32.768KHZ-9-H-T
Numer produktu DigiKey
535-15023-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-15023-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-15023-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS07-32.768KHZ-9-H-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 70 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABS07-32.768KHZ-9-H-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Pojemność obciążenia
9pF