ABS07AIG-32.768KHZ-9-T
Numer produktu DigiKey
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABS07AIG-32.768KHZ-9-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABS07AIG-32.768KHZ-9-T
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 9pF 80 kOhms 2-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABS07AIG-32.768KHZ-9-T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 kOhms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
32.768 kHz
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,059" (3,20mm x 1,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność obciążenia
9pF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)