625L3I025M00000
Numer produktu DigiKey
110-625L3I025M00000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
110-625L3I025M00000CT-ND - Taśma cięta (CT)
110-625L3I025M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
625L3I025M00000
Opis
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
15mA
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)