ABM7-25.000MHZ-D2Y-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM7-25.000MHZ-D2Y-T |
Opis | CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 25 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM7-25.000MHZ-D2Y-T Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 18pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 25 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 2-SMD (6x3,5) |
Stabilność częstotliwości ±30ppm | Rozmiar / wymiar 0,236" x 0,138" (6,00mm x 3,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,055" (1,40mm) |