ABM3B-24.576MHZ-B2-T
Numer produktu DigiKey
535-9127-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9127-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9127-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3B-24.576MHZ-B2-T
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 50 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3B-24.576MHZ-B2-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
24.576 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)