ECS-245.7-18-30B-JEM-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-245.7-18-30B-JEM-TR |
Opis | CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 24.576 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 30 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-245.7-18-30B-JEM-TR Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 18pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 30 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -20°C - 70°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 24.576 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (5x3,2) |
Stabilność częstotliwości ±50ppm | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,033" (0,85mm) |