ABM3B-24.000MHZ-R60-D-1-W-T
Numer produktu DigiKey
535-9700-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9700-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9700-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3B-24.000MHZ-R60-D-1-W-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM3B-24.000MHZ-R60-D-1-W-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
24 MHz
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)