ABM3-10.000MHZ-D2Y-T
Numer produktu DigiKey
535-10631-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10631-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10631-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3-10.000MHZ-D2Y-T
Opis
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 MHz ±20ppm Kryształy 18pF 60 Ohms 2-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABM3-10.000MHZ-D2Y-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
10 MHz
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm