ABM11-30.000MHZ-D2X-T3
Numer produktu DigiKey
535-10945-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10945-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10945-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11-30.000MHZ-D2X-T3
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABM11-30.000MHZ-D2X-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
30 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,59mm)