ABM11-30.000MHZ-B7G-T
Numer produktu DigiKey
535-ABM11-30.000MHZ-B7G-TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM11-30.000MHZ-B7G-TCT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM11-30.000MHZ-B7G-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11-30.000MHZ-B7G-T
Opis
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
30 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM11-30.000MHZ-B7G-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
30 MHz
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,59mm)