ABM11-30.000MHZ-D2X-T3 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABM11-30.000MHZ-D2X-T3 |
Opis | CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABM11-30.000MHZ-D2X-T3 Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 10pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 80 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 30 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia 4-SMD (2x1,6) |
Stabilność częstotliwości ±20ppm | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,023" (0,59mm) |