ABM11-24.000MHZ-B7G-T
Numer produktu DigiKey
535-10250-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10250-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10250-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11-24.000MHZ-B7G-T
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±15ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM11-24.000MHZ-B7G-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,023" (0,59mm)