C1E-24.000-10-1015-M
Numer produktu DigiKey
3997-C1E-24.000-10-1015-MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3997-C1E-24.000-10-1015-MCT-ND - Taśma cięta (CT)
3997-C1E-24.000-10-1015-MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1E-24.000-10-1015-M
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1E-24.000-10-1015-M Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±15ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)