ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3
Numer produktu DigiKey
535-ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
535-ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3CT-ND - Taśma cięta (CT)
535-ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3
Opis
CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
19.2 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM10W-19.2000MHZ-8-K1Z-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość
19.2 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)