NFM18HC106D0G3L
Numer produktu DigiKey
490-NFM18HC106D0G3LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-NFM18HC106D0G3LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-NFM18HC106D0G3LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NFM18HC106D0G3L
Opis
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory przelotowe 4V 4 A 30mOhm 0603 (1608 metryczne), 3 podkładki PC
Modele EDA/CAD
NFM18HC106D0G3L Modele
Kategoria
Prąd
4 A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
30mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Pojemność
10 µF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość (maks.)
0,053" (1,35mm)
Napięcie - znamionowe
4V