ABM10AIG-24.576MHZ-4Z-T3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Abracon LLC
W magazynie: 71
Arkusz danych
Bezpośrednie
ECS Inc.
W magazynie: 2 499
Arkusz danych
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
ILSI
ILSI
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
24.576 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Abracon: Who We Are Today
Abracon Automotive Solutions
ABM10AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Numer produktu DigiKey
535-13364-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ABM10AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ABM10AIG-24.576MHZ-4Z-T3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
24.576 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,55x2,05)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,081" (2,55mm x 2,05mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)
Pojemność obciążenia
10pF