ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Numer produktu DigiKey
535-13372-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-13372-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-13372-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM11AIG-24.576MHZ-4Z-T3 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
24.576 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Pojemność obciążenia
10pF