ABM10-20.000MHZ-D30-T3
Numer produktu DigiKey
535-10928-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-10928-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-10928-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM10-20.000MHZ-D30-T3
Opis
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Szczegółowy opis
20 MHz ±20ppm Kryształy 10pF 100 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ABM10-20.000MHZ-D30-T3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
20 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)