NSR10F30NXT5G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Diody 30 V 1A Montaż powierzchniowy 2-DSN (1,4x0,6)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NSR10F30NXT5G
Numer produktu DigiKey
NSR10F30NXT5GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
NSR10F30NXT5GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
NSR10F30NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NSR10F30NXT5G
Opis
DIODE SCHOTTKY 30V 1A 2DSN
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 30 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Technologia
Obudowa dostawcy urządzenia
2-DSN (1,4x0,6)
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
30 V
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
470 mV @ 1 A