Dostępne zamienniki:
Similar
ECS Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 1 229
Arkusz danych
12 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 125 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.