0438.375WR
Numer produktu DigiKey
F2944TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F2944CT-ND - Taśma cięta (CT)
F2944DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0438.375WR
Opis
FUSE BRD MT 375MA 32VAC 63VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
375 mA 32 V ~ 63 V Bezpiecznik topikowy prądu stałego Mocowanie płytki (z wyłączeniem kasety jednonawojowej) Montaż powierzchniowy 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0438.375WR Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
Prod.
Czas odpowiedzi
Szybkie dmuchanie
Digi-Reel®
Zdolność wyłączania przy napięciu znamionowym
50A
Status części
Aktywny
Topnienie I²t
0.0041
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Typ bezpiecznika topikowego
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,033" x 0,020" (1,54mm x 0,85mm x 0,50mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
32 V
Rezystancja stałoprądowa na zimno
1.247 Ohms