ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T |
Opis | CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 12.288 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 50 Ohms HC-49/US |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ABLS2-12.288MHZ-D4Y-T Modele |
Kategoria | Pojemność obciążenia 18pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 Ohms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Kryształ MHz | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 12.288 MHz | Obudowa dostawcy urządzenia HC-49/US |
Stabilność częstotliwości ±30ppm | Rozmiar / wymiar 0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±30ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,130" (3,30mm) |