ABLS-25.000MHZ-K4F-T
Numer produktu DigiKey
535-9956-2-ND - Taśma i szpula (TR)
535-9956-1-ND - Taśma cięta (CT)
535-9956-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABLS-25.000MHZ-K4F-T
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Szczegółowy opis
25 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 40 Ohms HC-49/US
Modele EDA/CAD
ABLS-25.000MHZ-K4F-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 Ohms
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Częstotliwość
25 MHz
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,185" (11,40mm x 4,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,165" (4,20mm)