TPH3R008QM,LQ
Numer produktu DigiKey
264-TPH3R008QMLQTR-ND - Taśma i szpula (TR)
264-TPH3R008QMLQCT-ND - Taśma cięta (CT)
264-TPH3R008QMLQDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPH3R008QM,LQ
Opis
80V UMOS9-H SOP-ADVANCE(N) 3MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 100A (Tc) 3W (Ta), 180W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-SOP Advance (5x5,75)
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3mOhm przy 50A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 900µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
71 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
7200 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 180W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
175°C
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOP Advance (5x5,75)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V