Jednowyjściowe i dwuwyjściowe moduły prądu zmiennego-stałego 30W z serii RACM30-K/277
Moduły RECOM spełniają medyczne, domowe i przemysłowe normy bezpieczeństwa
Ilustracja przedstawiająca jednowyjściowe i dwuwyjściowe moduły prądu zmiennego-stałego 30W z serii RACM30-K/ 277 firmy RECOMModuły prądu zmiennego-stałego RACM30-K/277 firmy RECOM zapewniają wysoką sprawność termiczną zasilania 9.2W/in³ przy temperaturze +60°C w nieruchomym powietrzu, co daje moc ciągłą obciążenia 30W i dodatkowe możliwości szczytowe. Omawiane moduły działają w zakresie temperatur od -40°C do +90°C, co zapewnia zgodność z normami bezpieczeństwa w zastosowaniach medycznych w zakresie środków ochrony pacjenta (MOPP), domowych, przemysłowych i pomiarowych. Moduły RACM30-K/277 są określane na podstawie raportów bezpieczeństwa jako ograniczone źródło zasilania (LPS) oraz urządzenie III kategorii przepięciowej (OVCIII) dla roboczej wysokości n.p.m. do 5000m.
Wykres sprawności
Wykres obniżenia parametrów znamionowych
Charakterystyka
  • Pełna moc obciążenia: od -40°C do +60°C
  • Obniżone obciążenie znamionowe: do +90°C
  • Klasa III przepięciowa do 5000m oraz ograniczone źródło zasilania (LPS)
  • Standardowy w branży układ wtyków [P12]
  • Zgodność z normą EN55032 „B” w konfiguracji PELV
  • Normy medyczne, domowe i przemysłowe
Zastosowania
  • Automatyka domowa
  • Automatyka przemysłowa
  • Pomiary i sterowanie procesami
  • Sieci inteligentne
  • Opomiarowanie
  • Internet rzeczy (IoT)
  • Domowa opieka medyczna
  • Profesjonalne zastosowania kliniczne
  • Użytkowanie codzienne
  • Przemysł 4.0
  • Budynki inteligentne
RACM30-K/277 Series 30 W Single and Dual Output AC/DC Modules