RACM30-15DK/277
Numer produktu DigiKey
945-RACM30-15DK/277-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM30-15DK/277
Opis
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 15V 1A, 1A 85 - 305V~, 120 - 431V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RACM30-15DK/277 Modele
Kategoria
Zastosowania
Urządzenia gospodarstwa domowego, ITE (handel), medycyna
Producent
Recom Power
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
86%
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
2,07" x 1,57" x 1,00" (52,5mm x 40,0mm x 25,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
2
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 431V=
Numer standardowy
60335-1; 60601-1; 61010-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A, 1A
Regulacja obciążenia
±1%
Moc (W)
30 W