RACM30-15DK/277/OF
Numer produktu DigiKey
945-RACM30-15DK/277/OF-ND
Producent
Numer produktu producenta
RACM30-15DK/277/OF
Opis
AC/DC CONVERTER 15V -15V 30W
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 2 Wyjście 15V -15V 85 - 305V~, 120 - 430V= Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy 2
1 A
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium, medycyna
Opakowanie
Taca
Napięcie - izolacji
4 kV
Sprawność
86%
Typ
Otwarta rama
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Liczba wyjść
2
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 305V~, 120 - 430V=
Rozmiar / wymiar
3,00" x 1,50" x 0,98" (76,2mm x 38,1mm x 25,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, EAC, UKCA
Napięcie - wyjściowe 2
-15V
Numer standardowy
60601-1; 61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
1 A