VES120PS24
Numer produktu DigiKey
1470-3641-ND
Producent
Numer produktu producenta
VES120PS24
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 120 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VES120PS24 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Pokaż puste atrybuty
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
XP Power
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,61" x 2,80" x 1,48" (168,0mm x 71,0mm x 37,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CCC, UL, GS
Napięcie - wyjściowe
24V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Waga
1.3lbs (589.7g)
Moc (W)
120 W