Konwertery mediów

Wyniki : 586
Producent
Advantech CorpAmphenol Aerospace OperationsAmphenol Fiber Systems InternationalATOP TechnologiesBrainboxesCinch Connectivity SolutionsHenrich Electronics CorporationHirschmannHuber+Suhner, Inc.L-comNXP USA Inc.Panduit CorpPerinetPhoenix Contact
Seria
-*Access EtherLinX-IIAccessConverterEF24EF24LEKI-2741XLElinx™FBFiberLinX-IIGiga-McBasic-IIGiga-MediaLinX
Opakowanie
Obudowa detalicznaSkrzynkaTorbaZbiorcze
Status produktu
AktywnyNie do nowych projektówNieaktualneOstatnio kupionoProdukt wycofany z oferty Digi-Key
Typ
-NiezarządzanyPrzełącznik - niezarządzanyZarządzane
Konfiguracja
-Modułowe - kartaModułowe - stojakStałyStały + SFP
Porty miedziane
123458
Typ miedzi
1010/10010/100/1000100100/100010001000/10000-T1/E1/J1
Porty włókien
12-Do 1Do 2
Typ włókna
10BASE-FL (wielomodowy)100BASE-FX (jednomodowy)100BASE-FX (wielomodowy, jednomodowy)100BASE-FX (wielomodowy)1000BASE-LX (jednomodowy)1000BASE-LX (Multimode)1000BASE-SX (wielomodowy)-Gigabit (jeden tryb, wiele trybów)Gigabit (jeden tryb)Gigabit (wiele trybów)JednomodoweJednomodowe/wielomodoweSFP
Porty SFP/XFP
11 (SFP)22 (SFP)2 (XFP)-
Funkcje
-LFPTLFPT, zarządzanie SNMPZarządzalność SNMP
Odległość
100m220m, 550m500m500m, 1km550m1km2km2km, 40km4km5km10km15km
MTU
153616321916204692161000010240-Jumbo
Napięcie - wejściowe
2,8V - 57V3,3V=5 - 24V=5V5V - 30V5V, 12V5V=6V - 48V7 - 50V=7V - 50V9 - 48V=9V - 32V
Typ złącza
-BNCBNC, RJ45BNC, SCFCLCM8RJ45RJ45, JST-GHRJ45, LCRJ45, SCRJ45, SC, SFP
Typ mocowania
-Biurkowe, szyna DIN, montaż ściennyBiurkowyMocowanie biurkowe, do szyny DIN, ścienneMontaż na podstawie montażowejMontaż na stelażuMontaż panelowyMontaż panelowy, na szynie DINMontaż ściennyMontaż ścienny, na szynie DINSwobodnie zwisające (liniowe)Szyna DIN
Stopień ochrony
-IP20IP30IP31IP50IP67
Temperatura robocza
-45°C - 85°C-40°C - 65°C-40°C - 70°C-40°C - 71°C-40°C - 75°C-40°C - 80°C-40°C - 85°C-25°C - 70°C-25°C - 75°C-25°C - 85°C-20°C - 60°C-20°C - 70°C
Opcje zaopatrzenia
Opcje środowiskowe
Nośniki
PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
586Wyniki

Wyświetlanie
z 586
Porównaj
Nr kat. prod.
Ilość dostępna
Cena
Seria
Opakowanie
Status produktu
Typ
Konfiguracja
Porty miedziane
Typ miedzi
Porty włókien
Typ włókna
Porty SFP/XFP
Funkcje
Odległość
MTU
Napięcie - wejściowe
Typ złącza
Typ mocowania
Stopień ochrony
Temperatura robocza
N784-001-ST
N784-001-ST
EXTERNAL MULTIMODE MEDIA CONVERT
Tripp Lite
46
W magazynie
1 010
Fabryka
1 : 269,77000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
-
-
1
10/100
1
Wielotrybowe
-
-
2km
-
-
RJ45, ST
-
-
-
LCTP-10BT-10B2
LCTP-10BT-10B2
CNV 10BASE-T RJ45/10BASE-2 BNC
L-com
44
W magazynie
1 : 646,82000 zł
Torba
-
Torba
Aktywny
-
Stały
1
10
1
-
-
-
-
-
12V
BNC, RJ45
Montaż panelowy
-
0°C - 55°C
N785-P01-LC-MM1
N785-P01-LC-MM1
GIGABIT MULTIMODE FIBER TO ETHER
Tripp Lite
29
W magazynie
2 510
Fabryka
1 : 1 039,14000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
1
10/100/1000
1
Gigabit (wiele trybów)
-
-
550m
-
100 - 240V~
RJ45, LC
Montaż na podstawie montażowej
-
-20°C - 60°C
BLN-STPT2
BLN-STPT2
CCTV BALUN, BNC PIGTAIL, 1 PAIR
Triplett
1 765
Marketplace
1 : 14,67000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
BLN-RJ45
BLN-RJ45
CCTV BALUN BNC MALE TO RJ45 FEM
Triplett
495
Marketplace
10 : 28,17000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
BLN-MTPT2
BLN-MTPT2
CCTV BALUN, BNC MALE, 1 PAIR
Triplett
202
Marketplace
5 : 30,10400 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC
-
-
-
HDB-VSTPT2
HDB-VSTPT2
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
740
Marketplace
5 : 33,00600 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
BLN-PVRJ452
BLN-PVRJ452
CCTV BALUN, BNC MALE W/PWR LEAD
Triplett
757
Marketplace
5 : 44,29000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
BLN-PCVRJ452
BLN-PCVRJ452
CCTV BALUN, FEMALE, 1 PAIR
Triplett
809
Marketplace
4 : 54,36500 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
BLN-PVRJ45-1
BLN-PVRJ45-1
CCTV BALUN, BNC MALE, RJ45 F
Triplett
2 333
Marketplace
4 : 62,42500 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
HDB-PVRJ45PT2
HDB-PVRJ45PT2
HD 5MP VIDEO & POWER BALUN, PAIR
Triplett
885
Marketplace
3 : 67,66333 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
HDB-VRA
HDB-VRA
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
437
Marketplace
2 : 89,42500 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
36V=
RJ45
-
-
-
HDB-APRT
HDB-APRT
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
84
Marketplace
1 : 221,61000 zł
Obudowa detaliczna
-
Obudowa detaliczna
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
MCM1110SFP
MCM1110SFP
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
38
W magazynie
1 : 320,39000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
Niezarządzany
Stały + SFP
1
10/100/1000
1
Singlemode/Multimode, SFP
1
LFPT
-
Jumbo
100 - 240V~
RJ45, SFP
Montaż ścienny
-
0°C - 50°C
HDB-AART
HDB-AART
HD 5MP VIDEO BALUN
Triplett
61
Marketplace
1 : 402,96000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
H16P-RJ45BNC-2
H16P-RJ45BNC-2
CCTV BALUN HUB, 16 POSITION RJ45
Triplett
55
Marketplace
1 : 402,96000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
MCM1110MMLC
MCM1110MMLC
GIGABIT ETHERNET FIBER MEDIA CON
StarTech.com
38
W magazynie
1 : 500,61000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
Niezarządzany
Stały
1
10/100/1000
1
Wielotrybowe
-
LFPT
550m
Jumbo
100 - 240V~
RJ45, LC
Montaż ścienny
-
0°C - 50°C
POC-1T12V
POC-1T12V
POWER OVER COAX TRANSMITTER
Triplett
45
Marketplace
1 : 523,86000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
HDHUB-16P
HDHUB-16P
5MP HIGH PERFORMANCE VIDEO HUB
Triplett
26
Marketplace
1 : 564,16000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
-
HDHUB-8PVP
HDHUB-8PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
44
Marketplace
1 : 1 007,46000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
36V=
RJ45
-
-
-
EKI-1751PI-R-AE
EKI-1751I-AE
ETHERNET EXTENDER VDSL2 IND
Advantech Corp
27
W magazynie
23
Fabryka
1 : 1 490,86000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Nieaktualne
Zarządzane
Stały
3
10/100
-
-
-
-
-
-
12 - 48V=
RJ45,M12
Montaż na podstawie montażowej
IP30
-40°C - 75°C
HDHUB-16PVP
HDHUB-16PVP
5MP HI PERFORM VIDEO/POWER HUB
Triplett
60
Marketplace
1 : 1 491,06000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
Stały
-
-
-
-
-
-
-
-
36V=
RJ45
-
-
-
IMC-751-SST
IMC-751-SST
IMCV SNMP MANAGEABLE CONVRTR
Advantech Corp
50
W magazynie
1 : 1 497,95000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Nie do nowych projektów
Zarządzane
Modułowe - karta
1
10/100
1
100BASE-FX (jednomodowy)
-
LFPT, zarządzanie SNMP
20km
-
-
RJ45, SC
Montaż na stelażu
-
0°C - 50°C
2891316
2891316
FO CONVERTER ST DUPLEX
Phoenix Contact
108
W magazynie
1 : 1 590,63000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Nieaktualne
Niezarządzany
Stały
1
10/100
1
100BASE-FX (wielomodowy)
-
-
10km
-
12 - 48V=
RJ45, ST
Szyna DIN
IP20
-40°C - 75°C
TRB-8BNCSTRJ45
TRB-8BNCSTRJ45
8 CHANNEL PASSIVE TRANCEIVER BOX
Triplett
177
Marketplace
2 : 63,75500 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BNC, RJ45
-
-
-
Wyświetlanie
z 586

Konwertery mediów


Konwertery mediów zapewniają przemysłowej klasy konwersję mediów z urządzeń kablowych sieci Ethernet na protokoły światłowodowe, takie jak Gigabit, SFP, XFP, 10BASE-FL lub 100BASE-FX w konfiguracji jednomodowej lub wielomodowej. Konfiguracje stałe lub modułowe z topologią zarządzaną lub niezarządzaną są dobierane na podstawie liczby portów, serii producenta, odległości komunikacji, rodzajów montażu i złącz, a także wejść napięciowych.