Kable światłowodowe

Wyniki : 36 907
Producent
3MAdvantech CorpAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsBanner Engineering CorporationBel Inc.Belden Inc.Broadcom Limited
Seria
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Opakowanie
FuterałObudowa detalicznaSkrzynkaSzpulaTacaTaśma i szpula (TR)TorbaZbiorcze
Status produktu
AktywnyNieaktualneOstatnio kupionoProdukt wycofany z oferty Digi-Key
Złącze 1.
-APFBezpieczne MPOCS DuplexDupleks S-PCDupleks SNDupleks SN/UPCFCFC (2)FC DupleksFC/APCFC/UPC
Złącze 2.
-APFBezpieczne MPOCS DuplexDupleks S-PCDupleks SNDupleks SN/UPCDuplex S-PC (4)Duplex S-PC (8)FCFC (2)FC Dupleks
Średnica kabla
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Typ kabla
-Fiber FanoutŁączenie światłowodówNapięcie - buforowane, prąd - niebuforowanyPętla zwrotnaPrzepust kablowyŚwiatłowód niewrażliwy na zginanie (BIF)Światłowód taśmowyWiązkaWłókno buforowaneZamek podwójny
Funkcje
6 elem.12 elem.-Adapter, niskodymneIP20IP20, niski poziom dymuIP20, ZipcordIP65, IP67IP66, IP68, IP69KIP66, IP68, IP69K, niskodymneIP67IP67, osłona
Typ włókna
1,6/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000-OM3
Długość - całkowita
0,3' (0,1m), 0,4' (0,1m)0,47' (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)0,66' (200mm)0,67' (203mm)0,82' (250mm)0,98' (300mm)1,00' (305mm)1,02' (310mm)
Typ
-Dupleksowe, OS2Dupleksowe, POFDuplex, OM3Duplex, OM4Jeden tryb, DuplexJeden tryb, Duplex, OS2Jeden tryb, OS2Jeden tryb, SimplexJeden tryb, Simplex, OM3Jeden tryb, Simplex, OM4Jeden tryb, Simplex, OS1
Parametry znamionowe
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Opcje zaopatrzenia
Opcje środowiskowe
Nośniki
PRODUKT Z PLATFORMY HANDLOWEJ
36 907Wyniki

Wyświetlanie
z 36 907
Porównaj
Nr kat. prod.
Ilość dostępna
Cena
Seria
Opakowanie
Status produktu
Złącze 1.
Złącze 2.
Średnica kabla
Typ kabla
Funkcje
Typ włókna
Długość - całkowita
Typ
Parametry znamionowe
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
824
W magazynie
1 : 29,82000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm)
Włókno buforowane
Tłumik
-
3,3' (1,0m)
POF
-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
567
W magazynie
1 : 50,29000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm)
Włókno buforowane
Tłumik
-
16,4' (5,0m)
POF
-
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
244
W magazynie
400
Fabryka
1 : 72,78000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
-
Zamek podwójny
Niski poziom dymu, Zipcord
50/125
1,64' (500mm)
Wielotrybowe, dupleks, OM3
LSZH
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
569
W magazynie
1 550
Fabryka
1 : 74,27000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
-
Zamek podwójny
Niski profil, Zipcord
62,5/125
1,00' (305mm)
Wielotrybowe, dupleks
FDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
120
W magazynie
20 950
Fabryka
1 : 74,27000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
-
Zamek podwójny
Niski poziom dymu, Zipcord
50/125
3,3' (1,0m)
Wielotrybowe, dupleks, OM3
LSZH
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
485
W magazynie
1 : 75,52000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm)
Włókno buforowane
Tłumik
-
32,8' (10,0m)
POF
-
N458-001-62
N458-001-62
FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM
Tripp Lite
110
W magazynie
330
Fabryka
1 : 146,81000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
SC dwustronne
-
Zamek podwójny
-
50/125
1,00' (305mm)
Wielotrybowe, dupleks
-
29
W magazynie
1 : 707,91000 zł
Torba
-
Torba
Aktywny
ST
LC
-
-
-
50/125
1,00' (305mm)
Wielotrybowe, OM3
-
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
47
W magazynie
1 : 1 521,24000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex (4)
MTP
0,12" (3,0mm)
-
Przewody powietrzne
50/125
9,8' (3,0m)
Wielotrybowe, dupleks
-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8 937
W magazynie
6 300
Fabryka
1 : 31,31000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
Wtyczka Toslink
Wtyczka Toslink
-
-
-
-
6,6' (2,0m)
-
-
IF 1L1M-0-5
IF 1L1M-0-5
FIBER OPTIC CBL VL-VL POF 500MM
Industrial Fiber Optics
138
W magazynie
1 : 32,76000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
VersaLink
VersaLink
0,09" (2,2mm)
-
-
-
1,64' (500mm)
POF
-
HFBR-RTD001Z
HFBR-RTD001Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 1M
Broadcom Limited
543
W magazynie
1 : 54,69000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,09" (2,2mm)
Zamek podwójny
Tłumik, Zipcord
-
3,3' (1,0m)
POF
-
HFBR-RMD001Z
HFBR-RMD001Z
FIBER OPTIC CBL SC SC POF 1M
Broadcom Limited
390
W magazynie
1 : 54,69000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
SC dwustronne
SC dwustronne
0,09" (2,2mm)
Zamek podwójny
Tłumik, Zipcord
-
3,3' (1,0m)
POF
-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
121
W magazynie
1 : 58,92000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125
3,3' (1,0m)
Wielotrybowe, dupleks, OM1
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
222
W magazynie
1 : 60,81000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,08" (2,0mm)
-
-
9/125
3,3' (1,0m)
Jeden tryb, Duplex, OS2
-
LCLC-SDTPxxx
LCLC-SDTP020
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Bel Inc.
207
W magazynie
1 : 63,84000 zł
Skrzynka
-
Skrzynka
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,08" (2,0mm)
-
-
9/125
6,6' (2,0m)
Jeden tryb, Duplex, OS2
-
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
121
W magazynie
50
Fabryka
1 : 74,27000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
-
Zamek podwójny
Niski profil, Zipcord
62,5/125
6,6' (2,0m)
Wielotrybowe, dupleks
FDDI, OFNR
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
249
W magazynie
1 : 75,52000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
LC
LC
0,09" (2,2mm)
Zamek podwójny
Tłumik, Zipcord
-
32,8' (10,0m)
POF
-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
275
W magazynie
1 000
Fabryka
1 : 75,56000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
ST (2)
ST (2)
-
Zamek podwójny
Niski profil, Zipcord
62,5/125
3,00' (914mm)
Wielotrybowe, dupleks
FDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
870
W magazynie
1 300
Fabryka
1 : 77,26000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
ST (2)
-
Zamek podwójny
Niski profil, Zipcord
62,5/125
6,6' (2,0m)
Wielotrybowe, dupleks
FDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
105
W magazynie
2 030
Fabryka
1 : 80,60000 zł
Zbiorcze
-
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
-
Zamek podwójny
Niski profil, Zipcord
62,5/125
3,3' (1,0m)
Wielotrybowe, dupleks
FDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
103
W magazynie
1 : 83,82000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
Włókno buforowane
-
62,5/125
3,3' (1,0m)
Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RMD005Z
HFBR-RMD005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
207
W magazynie
1 : 84,59000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
-
-
0,09" (2,2mm)
Zamek podwójny
Przewód głośnikowy
-
16,4' (5,0m)
POF
-
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
302
W magazynie
900
Fabryka
1 : 85,92000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
LC Duplex
LC Duplex
0,12" (3,0mm)
Włókno buforowane
-
62,5/125
9,8' (3,0m)
Wielotrybowe, dupleks
-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
136
W magazynie
1 : 132,95000 zł
Zbiorcze
Zbiorcze
Aktywny
SC dwustronne
SC dwustronne
0,09" (2,2mm)
Zamek podwójny
Tłumik, Zipcord
-
32,8' (10,0m)
POF
-
Wyświetlanie
z 36 907

Kable światłowodowe


Światłowody to kable zawierające szklaną lub plastikową nić zamkniętą w materiale płaszcza.