PCCG-SLA12V5000
Numer produktu DigiKey
2059-PCCG-SLA12V5000-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCCG-SLA12V5000
Opis
BATT CHARGER DESKTOP 12V 5A
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Biurkowy Ładowarki akumulatorów 12V 5A 12V
Kategoria
Liczba ogniw
1
Producent
ZEUS Battery Products
Napięcie - nominalne
12V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd ładowania - maks.
5A
Status części
Aktywny
Napięcie - wejściowe
120V~
Typ
Biurkowy
Styl zakończenia
Zaciski szczękowe
Procesy chemiczne baterii
Kwasowo-ołowiowe
Funkcje
Wskaźnik LED
Rozmiar ogniwa baterii
12V