PC55-12NB
Numer produktu DigiKey
2059-PC55-12NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC55-12NB
Opis
BATTERY LEAD ACID 12V 55AH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 V Kwasowo-ołowiowe szczelne (SLA, VRLA) Akumulatory (ładowalne) 55Ah
Kategoria
Pojemność
Prod.
Rozmiar / wymiar
9,06" x 5,39" x 8,27" (230,0mm x 137,0mm x 210,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Opakowanie
Zbiorcze
Styl zakończenia
Nakrętka i śruba, M5
Status części
Aktywny
Szybkość rozładowania
20h
Procesy chemiczne baterii
Trwałość magazynowa
12 mies.
Napięcie - znamionowe
Standardowy prąd ładowania
16,5A