32.768K7PI/MC306
Numer produktu DigiKey
3155-32.768K7PI/MC306TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3155-32.768K7PI/MC306CT-ND - Taśma cięta (CT)
3155-32.768K7PI/MC306DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
32.768K7PI/MC306
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 7pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Kategoria
Pojemność obciążenia
7pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,315" x 0,150" (8,00mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)