32.768K12.5P2/DT26
Numer produktu DigiKey
3155-32.768K12.5P2/DT26-ND
Producent
Numer produktu producenta
32.768K12.5P2/DT26
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF DIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 12,5pF 40 kOhms Puszka cylindryczna, promieniowa
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,236" (2,00mm x 6,00mm) (śr. x dł.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)