SMAJ8.5A-HP6AT/13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 996
Arkusz danych
14,4V Zacisk 41,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMAJ8.5A-HP6AT/13
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ8.5A-HP6AT/13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5A-HP6AT/13
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V