SMAJ8.5A-HP6AT/7
Numer produktu DigiKey
13-SMAJ8.5A-HP6AT/7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-SMAJ8.5A-HP6AT/7CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-SMAJ8.5A-HP6AT/7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ8.5A-HP6AT/7
Opis
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14,4V Zacisk 41,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
41,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
8,5V
Napięcie - przebicia (min.)
9,44V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
14,4V