RC1210FR-075K9L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 364
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
5.9 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RC1210FR-075K9L
Numer produktu DigiKey
RC1210FR-075K9L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1210FR-075K9L
Opis
RES 5.9K OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RC1210FR-075K9L Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)