CRCW12105K90FKTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 364
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 1 695
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 0
Udoskonalony
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
5.9 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CRCW12105K90FKTA
Numer produktu DigiKey
CRCW12105K90FKTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRCW12105K90FKTA
Opis
RES SMD 5.9K OHM 1% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CRCW12105K90FKTA Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)