NT0603BRD077K5L
Numer produktu DigiKey
13-NT0603BRD077K5LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-NT0603BRD077K5LCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-NT0603BRD077K5LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
NT0603BRD077K5L
Opis
RES THIN FILM 0.10% 3/20W 7.5K
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7.5 kOhms ±0,1% 0,15W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)