RQ73C1J7K5BTD
Numer produktu DigiKey
A139653TR-ND - Taśma i szpula (TR)
A139653CT-ND - Taśma cięta (CT)
A139653DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RQ73C1J7K5BTD
Opis
RES 7.5 KOHMS 0.1% 0.15W 0603
Szczegółowy opis
7.5 kOhms ±0,1% 0,167W, 1/6W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Modele EDA/CAD
RQ73C1J7K5BTD Modele
Współczynnik temperaturowy
±10ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,061" x 0,031" (1,55mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)