HHV-50FR-52-680K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
680 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HHV-50FR-52-680K
Numer produktu DigiKey
680KGBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
HHV-50FR-52-680K
Opis
RES 680K OHM 1% 1/2W AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HHV-50FR-52-680K Modele
Seria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,354" (3,30mm x 9,00mm) (śr. x dł.)