CMF60680K00BEEK
Numer produktu DigiKey
CMF60680K00BEEK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CMF60680K00BEEK
Opis
RES 680K OHM 1W 0.1% AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, odporność na wilgoć, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
CMF60680K00BEEK Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 175°C
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,165" x 0,469" (4,20mm x 11,90mm) (śr. x dł.)