HHV-25JR-52-100K
Numer produktu DigiKey
13-HHV-25JR-52-100KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-HHV-25JR-52-100KCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
HHV-25JR-52-100K
Opis
RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HHV-25JR-52-100K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Powłoka o obniżonej palności, napięcie wysokie, bezpieczeństwo
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)