CPF1100K00BHEE6
Numer produktu DigiKey
CPF100KATR-ND - Taśma i szpula (TR)
CPF100KACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CPF1100K00BHEE6
Opis
RESISTOR METAL FILM 1W 100K OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±0,1% 1W Rezystory przewlekane Osiowa Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPF1100K00BHEE6 Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Ognioodporność, odporność na działanie wilgoci, bezpieczeństwo
Seria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 230°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,090" x 0,240" (2,29mm x 6,10mm) (śr. x dł.)