CFR-25JB-52-51R
Numer produktu DigiKey
51QBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFR-25JB-52-51R
Opis
RES 51 OHM 5% 1/4W AXIAL
Szczegółowy opis
51 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR-25JB-52-51R Modele
Współczynnik temperaturowy
-500 / +350ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.)