CFR-25JR-52-51R | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CFR-25JR-52-51R |
Opis | RES 51 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 51 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CFR-25JR-52-51R Modele |
Kategoria | Skład |
Prod. | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200 |
Seria | Współczynnik temperaturowy -500 / +350ppm/°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia |
Rezystancja | Obudowa dostawcy urządzenia Osiowa |
Tolerancja | Rozmiar / wymiar 0,094" x 0,248" (2,40mm x 6,30mm) (śr. x dł.) |