CFR-12JB-52-100K
Numer produktu DigiKey
100KEBK-ND
Producent
Numer produktu producenta
CFR-12JB-52-100K
Opis
RES 100K OHM 5% 1/6W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CFR-12JB-52-100K Modele
Kategoria
Skład
Prod.
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Seria
Współczynnik temperaturowy
0/-700ppm/°C
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Rezystancja
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,134" (1,90mm x 3,40mm) (śr. x dł.)